Mai multe…
Accept
Nu accept

Contabil Timisoara

Cerinte:

  • Studii superioare de specialitate Experienta in domeniul financiar-contabil Abilitati de comunicare si analiza Cunostinte MS Office;
  • Cunoasterea programului SAP - constituie un avantaj.

Conditii:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă;
  • Concedii conform legislației;
  • Salariu motivant.

Descrierea jobului

  • Inregistreaza facturile de la furnizori
  • Inregistreaza extrasele de cont
  • Contabilizeaza si inregistreaza deconturile Inregistreaza si tine evidenta mijloacelor fixe
  • Inregistreaza note contabile Intocmeste declaratiile fiscale
  • Participa la efectuarea inventarierii patrimoniului

Descrierea companiei

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service. Cele 14 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Relatii la telefon +40 757 109 991 si adresele de email acrasan@munax.ro / erisko@munax.ro